Bu site, tarayıcınız için sınırlı desteğe sahiptir. Edge, Chrome, Safari veya Firefox'a geçmenizi öneririz.

Bayram tatili boyunca vereceğiniz siparişler ilk iş günü itibariyle kargolanacaktır.

- %40'a Varan İndirim Başladı - Babalar Günü'ne özel fırsatları kaçırma!

1000 TL ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo!

Hikayemiz

GNP İstanbul; seçkin bir milli sporcu ve dövüş sanatçısı olan Sadık Çağlar Yazman’ın hayali olarak, Ground and Pound İstanbul dövüş akademisini kurmasıyla ortaya çıktı. Avrupa’nın önde gelen markalarının tedarik zinciri yönetiminde uzman firmalarından Kaanb Mümessillik’in bu projeye ortak olması ve güçlerini birleştirmesiyle 2021 yılında yeni bir casual erkek markası olarak hayata geçti. Amaç, erkeklerin yoğun antrenman sırasındaki ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayacak ve antrenman sonrasındaki günlük ihtiyaçlarının gerektirdiği her türlü duruma sorunsuz bir şekilde geçiş yapmalarını destekleyecek ürünler tasarlamaktı. Nihayetinde, uzun soluklu bir hayal, sıkı bir çalışma ile güçlendi ve GNP İstanbul doğdu.

GNP İstanbul, yıllar içinde oluşan ilk elden deneyimler ve içgörüler sonucu ortaya çıktı. Koleksiyonu oluşturan ürünler, atletik vücut şekillerine uygun tasarımları içerir. Çağlar Yazman'ın ağır antrenmanların vücut üzerindeki etkilerine dair içgörüleri hem kalıplara, hem de kumaş seçimlerine yön verir. Ekstrem sporlar ve doğa ile olan etkileşimi ise tasarımdaki yaratıcı yaklaşımı belirler. İşte GNP İstanbul’un farklı spor branşlarında ter döken tüm sporcuların antrenman esnasında ve sonrasındaki giyim ihtiyaçlarına seslenme çabası tam da Çağlar Yazman’ın bu hayat döngüsünden kaynaklanmaktadır. Yıllar boyu kazanılan tüm deneyimler, markanın DNA’sına taşınmıştır.

 

GNP İstanbul’un vizyonu, ekstrem sporlara meraklı tüm erkeklerin GNP İstanbul'un çeşitli koleksiyonlarında kendilerinden bir parça bulmasıdır. Beden yapısı, zevkleri ve alışkanlıkları fark etmeksizin her erkeğin gardırobunda bulunacak; giyildiği bedene her mekan ve koşulda uyum sağlayacak parçalar üretmektir. 

 

S'den 5XL'a kadar geniş beden yelpazesiyle gelen koleksiyonlar, 3 kategoride sunuluyor: Dövüş sanatları veya yoğun kardiyo çalışmaları için GNP Performance Club, yalnızca güç ve kondisyon antrenmanlarına odaklanan GNP Barbell Club ve son olarak tüm arazi ihtiyaçlarına uyacak ultra konforlu ve gündelik giyime odaklanan GNP Athleisurewear.

 

GNP Ahtleisurewear

Tüm gününü teknik spor giyimle geçirenler için gündelik giyime sorunsuz geçiş sağlayacak yeni bir casual moda alternatifi... Yüksek kaliteli ve nefes alabilen doğal kumaşlar, her türlü arazi aktivitesine destek olacak ultra konforlu kesimlerle buluşuyor. Ürünlerin üzerindeki grafikler ekstrem spor kültüründeki enerjiyi, vintage efektler ise ustalığa ulaşmak için harcanan çaba ve enerjiyi temsil etmektedir. Biz buna “GNP Way of Living” diyoruz.

 

GNP Barbell Club

Kişisel gücün sınırlarını aşmaya cesaret edenler için… Sporcuların cesur maneviyatından ilham alan bu koleksiyon, güç ve kondisyon antrenmanı yapan kaslı vücut tipleri için daha ağır ve cesur kumaşlarla geliyor. Bu koleksiyonda daha kalın kumaşlar büyük beden kalıplarla buluşarak hem mükemmel esneklik hem de dayanıklılık sağlıyor.

 

GNP Performance Club

GNP antrenman kıyafetleri ekstrem sporlarda kendi kişisel sınırlarını keşfetmeye istekli olanlar içindir. Bu koleksiyon, dövüş sanatlarının yanı sıra yoğun kardiyo egzersizlerinin ihtiyaçlarını da karşılayan teknik sportif kumaşlarla birlikte geliyor. Aşırı esneklik, hafiflik ve nem iticiliği bu koleksiyonun temel güçlü yönlerinden bir kısmını oluşturuyor.

Sepet

Satın almaya uygun ürün mevcut değil.

Sepetiniz şu anda boş.

tr