Bu site, tarayıcınız için sınırlı desteğe sahiptir. Edge, Chrome, Safari veya Firefox'a geçmenizi öneririz.

1000 TL ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo!  HEMEN KEŞFET

TESLİMAT - İADE VE DEĞİŞİM

KARGO VE İADE ŞARTLARI

Kargo
:
Tüm siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile gönderilir. 1.000₺ üzeri siparişlerde ücretsiz teslimat sunulur. Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize kargo ile 1 ila 5 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açıp kontrol edebilirsiniz. Paket ezilmiş, yırtılmış, açılmış, ıslanmış vb. durumdaysa veya beklenmedik bir durum veya sorunlu ürünle karşılaşırsanız, paketi teslim almayınız. Kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketin kargo şirketi tarafından, tarafımıza iade edilmesini sağlayınız.

İlgili mevzuat uyarınca hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, göndericisine iade edilir.

İade Kargosu:
Satın aldığınız ürün veya ürünleri iade etmek istiyorsanız veya değiştirmek istiyorsanız, 14 gün içerisinde Yurtiçi Kargo ile gönderebilirsiniz. Müşteri İade Kodu: 372628843 Bu kod ile iade ürünlerinizi Yurtiçi Kargo'ya bildirerek iadelerinizi kargo ile gerçekleştirebilirsiniz. Diğer kargo şirketleriyle gönderilen iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir. Alıcı ödemeli gönderilmesi durumunda kabul edilmeyecektir.

İADE ŞARTLARI:

14 gün içerisinde iade hakkı:

İade etmek istediğiniz ürünleri siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde geri gönderebilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir. İade edeceğiniz ürünü, kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde, orijinal faturası ile beraber ve iade formunu eksiksiz doldurarak belirtilen adrese Yurtiçi Kargo ile bir şekilde yollamanızı rica ederiz. Eğer varsa, ürünün bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir. Giyim ürünleri kullanılmış ve/veya tadilat yapılmış ise iadeleri kabul edilmemektedir. İadenizin, iade koşullarına uygun olmaması durumunda ise ilgili ürün adresinize kargo ile olarak geri gönderilir.

İade hakkı:

İade etmek istediğiniz ürünleri, Yurtiçi Kargo ile gönderebilirsiniz. İadeniz bize ulaşınca e-posta gönderilir. Diğer kargo şirketleriyle gönderilen değişim taleplerinde kargo ücreti göndericiye aittir. Alıcı ödemeli gönderilmesi durumunda kabul edilmeyecektir. 

Geri ödemeler:

İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, geri ödemeleri 10 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıma süresi ortalama 1-3 iş günü iken banka kartlarında bu süreç daha da uzayabilmektedir. Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir.

İade Adresi:

KAANB KONFEKSIYON MUMESSILLIK TIC LTD. STI
Oruç Reis Mah. Mahmutpaşa Cad.No:3 Avek Plaza Kat:4
Esenler-Istanbul 34235 Turkiye

Destek için info@gnpistanbul.com adresine e-posta gönderebilirsiniz veya 0 212 438 22 81 numaralı telefonu arayarak ya da 0533 130 13 42 Whatsapp Destek Hattı'mız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

DEĞİŞİM ŞARTLARI:

14 gün içerisinde değişim hakkı

Değiştirmek istediğiniz ürünleri siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde geri gönderebilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz ürünü, kullanılmamış ve ambalajı hasar görmemiş şekilde, orijinal faturası ile beraber ve değişim formunu eksiksiz doldurarak, belirtilen adrese Yurtiçi Kargo ile bir şekilde yollamanızı rica ederiz.  İade/değişim formunda “Değişim Talebi” olduğunu belirtip, değişim yapmak istediğiniz ürünün yerine hangi beden/renk istediğinizi yazmanızı rica ederiz. Eğer varsa, ürünün bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir. Giyim ürünleri kullanılmış ve/veya tadilat yapılmış ise değişim kabul edilmemektedir.

Ürününüzün/ürünlerinizin değişim koşullarına uygunluğu kontrol edildikten sonra değişim işleminin durumu size en kısa sürede e-posta ile iletilir. İstediğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise 1 iş günü içerisinde size kargo ile olarak gönderilecektir. Ürün stoklarda yok ise ödediğiniz ücret ödeme şeklinize göre hesabınıza geri ödenecektir.  Değişim sadece aynı model ürünlerin renk/beden/numara değişikliği şeklinde yapılmaktadır. Farklı bir ürün ile değişim yapılmamaktadır. Değişim talebiniz, değişim koşullarına uygun olmaması durumunda ise ilgili ürün adresinize kargo ile geri gönderilir.

Değişim hakkı:

Değiştirmek istediğiniz ürünleri Yurtiçi Kargo ile gönderdiğiniz takdirde, kargo ücreti alınmayacaktır. İadeniz bize ulaşınca e-posta gönderilir.

İade ürünü gönderirken 372628843 numaralı hesap numarası ile kargo şirketine iletmeniz gerekmektedir.

İade ve Değişim Adresi:

KAANB KONFEKSIYON MUMESSILLIK TIC LTD. STI
Oruç Reis Mah. Mahmutpaşa Cad.No:3 Avek Plaza Kat:4
Esenler-Istanbul 34235 Turkiye 

Tel:
 0 212 438 22 81
Fax: 0 212 438 23 20

Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 

Pazartesi - Cuma 09:00 - 18:00
WhatsApp Hattı: 0533 130 13 42
Mail: info@gnpistanbul.com 

 

Sepet

Satın almaya uygun ürün mevcut değil.

Sepetiniz şu anda boş.

tr